top of page

Qybic - váš pomocník při naplňování vizí

Pomůžeme vám ozvláštnit vaši stavbu ladnými organickými tvary, precizními hranami a různorodými barevnými tóny. Představíme vám beton jinak, než ho znáte, představíme vám ho jako plnohodnotnou alternativu k ostatním materiálům.

Naše zkušenosti, široká znalost materiálů a inovativní technologie výroby, umožňují realizaci kreativních a jedinečných projektů z pohledového betonu. Vášnivě se věnujeme trendům a pokrokům ve vývoji betonových směsí, které nám umožňují vytvořit i ty nejsložitější stavební i designové prvky.

 

Díky zvýšené pevnosti našeho betonu jsme schopni dělat produkty v tloušťce pouze 2 cm a tak snížit váhu a zjednodušit jejich instalaci.

Moderní dům s betonovým obkladem, betonovou dlažbou a designovými betonovými lehátky

Kompletní servis

Náš tým poskytuje osobní přístup a kompletní servis. Po obdržení objednávky vypracujeme návrh zakázky a cenovou nabídku. Na osobní schůzce představíme možnosti barevného zpracování a povrchových úprav. Připravíme a předložíme vám vzorky ke schválení. Hotový výrobek důkladně zabalíme a pošleme na místo určení. V případě zájmu nabízíme individuální dopravu a instalaci výsledného produktu.

Je-li nutná víceoborová spolupráce, vše koordinujeme a na místě průběžně kontrolujeme.

Dodávka, ze které se vykládají krabice s betonovými produkty

Zakázková výroba

Pokud nenajdete vámi hledaný rozměr produktu nebo tón barvy v našem katalogu, nebo snad hledáte zcela unikátní tvar, který jste si sami vymysleli, tak nám napište a my vám ho vyrobíme na míru přesně podle vašich představ.

Od prasklin k ultra pevnému betonu

První nápad na založení firmy dostal Petr již na škole v roce 2015, kdy si oblíbil beton pro jeho jednoduchost a eleganci. Chtěl založit firmu, ve které by zkombinoval své záliby v architektuře a designu.  Začal se o tento materiál zajímat, seznamovat se s jeho vlastnostmi a experimentovat s ním, aby objevil jeho možnosti. A postupem času se jeho vztah k betonu utvrdil. Líbilo se mu, jak se tento materiál chová v různých podmínkách, jak odlišné receptury pozměňují konkrétní vlastnosti a co vše by bylo z betonu možné vytvořit. Svůj volný čas pak začal trávit vymýšlením nových receptů, které by realizaci vysněních projektů umožňovaly.

I přes těžké začátky, kdy se Petr trápil v dílně od rána do noci a nedařilo se mu najít ideální směs a porazit pro beton tak typickou křehkost, která způsobovala, že každý produkt popraskal, se Petr nevzdával a jeho nadšení ho neopustilo. Až jednoho dne, „Heuréka!“, recept, který umožňoval beton používat, byl na světě.

Jeho zápal pro beton mu pomohl postupem času přilákat skupinku lidí, ve kterých taktéž probudil lásku k tomuto jedinečnému materiálu a brzy z nich udělal blázny do betonu. Od té doby celý tým recept nadšeně vylepšoval, až vytvořil několik variant, hodících se každá na jiný typ produktu.

A tak vznikl Qybic. Firma, ve které se pojí záliba v architektuře a designu se sledováním nových trendů, aby tak dalo vzniknout novým produktům, které svojí kvalitou patří mezi nejlepší na trhu.

Vize

Naší vizí je změnit vnímání betonu. Nechceme, aby byl vnímán jen jako studený a nudný materiál. Rádi bychom betonu dali eleganci, nadčasovost a krásnou formu, aby byl poprávu brán jako plnohodnotná alternativa jiných materiálů.

Mise

Vytvářet kreativní a jedinečné produkty z betonu a poskytovat osobní servis a řešení realizací rozmanitých projektů.

Hodnoty

INOVACE

Experimentujeme a neustále vytváříme nové receptury a design. Snažíme se posouvat hranice betonu pomocí nových technologií a procesů, abychom se stali přední značkou v oblasti betonových designových produktů.

Read More >
SPOLEHLIVOST

Díky naší péči a speciálním povrchovým úpravám  dokážeme zajistit dlouhodobou stabilitu barvy a povrchu všech produktů. Ochrana a dlouhodobá životnost je naší prioritou.

DESIGN

Dáváme betonu eleganci, nadčasovost a krásnou formu. Posouváme hranice betonu. Ohýbáme ho do všech tvarů a podob, abychom vytvořili jedinečná řešení, která každého uchvátí.

UDRŽITELNOST

Spotřebováváme všechen materiál do posledního zbytku, abychom dosáhli minimálních ztrát. Všechen přebytečný beton používáme k výrobě menších produktů, aby ani kapka betonu nepřišla nazmar.

Zakladatel firmy Qybic Petr Holub
Pracovní tým frimy Qybic
bottom of page